Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

WZW Nieruchomości

ul. Objazdowa 86/7 Wrocław

Mapa

605 366...

605 366 503

O nas

WZW NIERUCHOMOŚCI oferuje obsługę wszystkich typów transakcji kupno, sprzedaż, najem, wynajem. Specjalizuje się zarówno w rynku wtórnym jak i pierwotnym. W swojej ofercie posiada mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe. Na rynku pierwotnym doradza Klientom w bezpośrednim i bezpiecznym zakupie mieszkań spośród niemal wszystkich nowych inwestycji we Wrocławiu i okolicach.
Nasze atuty:
profesjonalna i rzetelna obsługa
indywidualne podejście do każdego klienta
doświadczenie - znajomość wszystkich szczegółów transakcji na każdym jej etapie
kompleksowa obsługa - wsparcie w całym w procesie transakcyjnym ( m.in. w poszukaniu odpowiedniej nieruchomości, negocjacjach, organizowaniu wszelkich formalności związanych z umową notarialną czy kredytem)

Profesjonalnie obsłużony i powracający Klient to ważne!

Filtruj

1 100 000 zł1 443 m² 762,30 zł/m²

Wojciech Piątek

Wojciech Piątek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1443 m2, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona...

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł800 m² 310 zł/m²

Wojciech Piątek

Wojciech Piątek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku, podaj mi swoje oczekiwania, a postaram się pomóc! Działki budowlane w Lutyni,...

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł160 m² 59,38 zł/m²

Wojciech Piątek

Wojciech Piątek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia urządzony i kompletnie wyposażony, posiadający dużo nowoczesnych rozwiązań dom wolnostojący położony w podwrocławskim...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

Wojciech Piątek

Wojciech Piątek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku, podaj mi swoje oczekiwania, a postaram się pomóc! Działki budowlane w Lutyni...

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł1 040 m² 255,77 zł/m²

Wojciech Piątek

Wojciech Piątek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku, podaj mi swoje oczekiwania, a postaram się pomóc! Działki budowlane w okolicy...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

Wojciech Piątek

Wojciech Piątek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór pięknie zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 2100 m2 z pozwoleniem na budowę. Pozwolenie wydano na projekt domu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł144,28 m² 7 270,58 zł/m²

Wojciech Piątek

Wojciech Piątek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji i podatku (pcc)! Gotowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 144,28 m2 (3 kondygnacje, piętro bez skosów)...

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł920 m² 445,65 zł/m²

Wojciech Piątek

Wojciech Piątek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki w tej lokalizacji w podwrocławskim Sadkowie! Działka budowlana o powierzchni ok. 920 m2 (21,4 x 43,1) wraz...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł810 m² 679,01 zł/m²

Wojciech Piątek

Wojciech Piątek

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne położone we Wrocławiu na Jerzmanowie. Przykładowa działka o powierzchni ok. 810 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij